Firma Olympus zaprezentowała nowy, niedrogi aparat kompaktowy Olympus VH-520. Model ten posiada zaawansowaną technologię iHS, która do tej pory dostępna była jedynie w droższych aparatach DSLR.

Informacja prasowa Olympus VH-520:

Na szczęście nic nie jest w stanie powstrzymać firmy Olympus przed projektowaniem niewielkich kompaktów i wyposażaniem ich w technologie iHS, które można było spotykać do tej pory wyłącznie w dużo większych i trzykrotnie droższych aparatach cyfrowych. Jakość i jasność obrazu VH-520 nie ma sobie równych. Jaka jest największą zaleta modelu VH-520? 14-megapikselowy sensor CMOS oraz procesor TruePic V opracowany pierwotnie z myślą o DSLR. Nowy model posiada szerokokątny obiektyw (26-260 mm), 10-krotny zoom optyczny (20-krotny zoom o superrozdzielczości) oraz optyczną stabilizację obrazu, która niweluje rozmycia. Fotografowanie w słabo oświetlonych pomieszczeniach ułatwi nam ISO 6400 oraz wyrównanie podświetlenia HDR, natomiast podczas filmowania technologia Multi-motion Movie IS usunie wszelkie rozmycia, która pozwoli nagrywać filmy w ruchu. VH-520 pojawi się w sklepach pod koniec kwietnia 2013 roku,w brązowym, czarnym, białym, czerwonym, purpurowym i niebieskim kolorze.

Fotografuj w dzień i w nocy

Kompakt z serii Smart wyposażony jest w szerokokątny obiektyw (26 mm), 10-krotny zoom optyczny oraz mechaniczny stabilizator obrazu, który dzięki „odchudzeniu” zestawu soczewek zastąpił stabilizację cyfrową. Bardzo wysokie ISO i technologie iHS sprawiają, że Olympus VH-520 to aparat, którym spontanicznie możemy robić ostre i jasne fotografie w każdych warunkach oświetleniowych. Jego doskonale zaprojektowane przyciski znacznie ułatwiają obsługę – aby nagrać film wystarczy nacisnąć jeden guzik. Magiczne filtry zmienią nasze zdjęcia w dzieła sztuki, a filmy Full HD ożywią wspomnienia.

Funkcje aparatu Olympus VH-520:

[custom_list type=”check”]

[/custom_list]

 

 

Źródło: olympus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *