Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty nowego aparatu kompaktowego Sony Cyber-shot DSC-H100. Nowy kompakt z wyglądu przypomina małą lustrzankę, charakteryzować się będzie 16,1-megapikselowym przetwornikiem obrazu, 21-krotnym zoomem oraz możliwością nagrywania filmów w HD.

Informacja prasowa na temat kompaktu Sony Cyber-shot DSC-H100

Poznaj nowego kompana swoich podróży, który umożliwi Ci z bardzo bliskiej, osobistej perspektywy przedstawiać krajobrazy, architekturę oraz przyjaciół. Aparat Sony Cyber-shot DSC-H100, który swoim wyglądem przypomina lustrzankę, wyposażony został w 16,1-megapikselowy przetwornik obrazu oraz obiektyw z  21-krotnym zoomem.

Stabilność przy trzymaniu

W trakcie przybliżania minimalne drgania i korekty ustawienia są znacznie lepiej widoczne, co utrudnia zapisanie stabilnego obrazu. Tu właśnie wykorzystana zostanie funkcja Optical SteadyShot. Bardzo czułe żyroskopy usuwają nawet najmniejsze drgania, stabilizując obraz pochodzący z obiektywu – nawet przy maksymalnym zoomie.

Zmniejsz lukę

Bez względu czy obiektem jest płynący po oceanie statek, czy może błyskawiczny zjazd po linie, za każdym razem uzyskasz wyjątkowo ostre, pełne szczegółów przybliżenia z obiektywem zoom 21x. Natomiast dzięki szerokiej ogniskowej pokrywającej f25-525 mm jest wystarczająco wszechstronny, by korzystać z niego w każdej sytuacji – zarówno w budynkach jak i na zewnątrz.

Nagrywaj własne w krótkie filmy – w jakości HD

Kiedy Twoje dziecko krzyczy: „Popatrzcie na mnie, jak nurkuję!”, możesz utrwalić te chwile w wysokiej jakości HD za pomocą modelu Sony Cyber-shot DSC-H100, który nagrywa obraz w High Definition 720p, do 30 klatek na sekundę. Nagrywaj własne filmy o długości do 75 minut w HD na jednej karcie pamięci

Funkcje kompaktu Sony DSC-H100:

Źródło: www.sony.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *